EXTRUSION BLOW MOLDING şirketinde PROFESSIONAL

EBM ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYICI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Certifications
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
Customers Reviews
Baisu Machinery estabilished sonra 1 yabancı müşteri olmak benim için onur. Şu ana kadar 2013'ten beri makinem iyi ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. O zaman seni seçmek için mutluyum, makinenizin performansı da beni düşürmedi, bu oldukça iyi!

—— FABIO LADINO / KOLONBIA

İşbirliği yapmaya başladığımızdan beri birbirimizle tanışmak ve Sunray Group'tan makineler almaktayız, hizmet verimliliği onların makine performansı kadar iyidir. Yeni fabrikamız bittikten sonra daha fazla makine satın alıp Mike'ı yeni fabrikamızı ziyaret etmeye davet edeceğiz.

—— QASSAM FATMA / FİLİSTİN

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.
Şirket dış sahne Şirket iç sahne Çalışma ekibi Atölye Düzeni müşterilerinizin ziyaret Çalışma verimliliği Yükleme

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BAISU
No. Çalışanları : 11~50
Yıllık satış : 4.5 Million-5.0 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 40% - 50%

Hizmete büyük önem veriyoruz ve bunu ciddiye alıyoruz. Zihnimizde, tüm hizmet akışı, satış öncesi aşama, üretim aşaması, kurulum aşaması ve satış sonrası hizmete ayrılır.

Müşterilerimizle iyi iletişim kurmak, hedef ürün detaylarını öğrenmek, outoput istedi, uygun şişirme makinesi modellerini teyit etmek ve tüm proje tekliflerini sağlamak. Tüm yanlış anlamalar veya olası hatalar bu aşamada çözülür. Yeni el müşterileri için, deneyimlerimizi paylaşıyoruz ve ekonomik üretim planını öne çıkarıyoruz;

Sipariş üretim aşamasında, üretim aşamasındaki ilerlemeyi, makine iskeletinden yükleme ve teslimata, özellikle de kalıp işletmeye alma işleminin her aşamasında yapılan test raporlarından müşterilere raporlamayı sürdürüyoruz. Bu arada, müşterilerin fabrika boyutuna göre üretim hattı düzeni çizim ve çalışma akış skeçler sağlamaktayız. Müşteriler, atölye ve üretim alanı düzenlemelerine hazırlanmak için net bir izlenime sahip olacaklar.

Müşterinin kontrol ve kabulünden sonra, yükleme ve teslimatı düzenleriz, gümrük beyannamesi için tüm belgeleri toplar ve ayrıca müşteriye gümrük işlemleri için yardımcı oluruz. Müşterinin ihtiyacına göre, mühendis kurulum, işletmeye alma ve eğitim için gönderilebilir ve müşterinin üretim akışını ve çalışma düzenlemesini yönlendirecek önerilerde bulunabilir.

Bir yıl garanti süresi veriyoruz, sebeplerimizden kaynaklanan tüm problemler bizim tarafımızdan sorumlu olacak, sorun çözüm planları, değiştirilen parçalar ve ekspres maliyetler tarafımızdan çözülecek. Garanti süresinden sonra, müşterilere zamanında yedek parça satın almalarını ve normal üretimin garantilenmesi için zamanında iletişime geçmelerini hatırlatırız. Deneyim paylaşımı ve uzaktan destek, makinelerin tüm ömrünü kapsamaktadır.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)