EXTRUSION BLOW MOLDING şirketinde PROFESSIONAL

EBM ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYICI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
Customers Reviews
Baisu Machinery estabilished sonra 1 yabancı müşteri olmak benim için onur. Şu ana kadar 2013'ten beri makinem iyi ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. O zaman seni seçmek için mutluyum, makinenizin performansı da beni düşürmedi, bu oldukça iyi!

—— FABIO LADINO / KOLONBIA

İşbirliği yapmaya başladığımızdan beri birbirimizle tanışmak ve Sunray Group'tan makineler almaktayız, hizmet verimliliği onların makine performansı kadar iyidir. Yeni fabrikamız bittikten sonra daha fazla makine satın alıp Mike'ı yeni fabrikamızı ziyaret etmeye davet edeceğiz.

—— QASSAM FATMA / FİLİSTİN

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.
Şirket dış sahne Şirket iç sahne Çalışma ekibi Atölye Düzeni müşterilerinizin ziyaret Çalışma verimliliği Yükleme

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BAISU
No. Çalışanları : 11~50
Yıllık satış : 4.5 Million-5.0 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 40% - 50%

Baisu Makine 2012 yılında kuruldu. O zaman atölye alanı yaklaşık 700m2, yıllık makine üretimi 7 set, iş hacmi yaklaşık 500.000 USD idi, tüm makineler iç pazar için yapıldı.

2013 yılında, atölye alanı 1150m2'ye çıkarılmış, yıllık makine üretimi 19 set, iş hacmi ise 850.000 USD civarındaydı. 2013 Mart ayından bu yana, Sunray Group Limited şirketini kurduk ve Ağustos ayından bu yana uluslararası ticarete başladık, ilk makineyi PVC spor su şişeleri için Columbia'ya ihraç ettik.

2014 yılı Eylül ayında, atölye ve genişletilmiş üretim alanını 1650m2'ye değiştirdik, 11m atölye yüksekliği daha büyük makineler yapmamızı sağladı. Ayrıca, çalışan sayısı bireyselleştirilmiş makineler yapmak için kendi kendine araştırma ve geliştirme kapasitesine yükseltildi. Yıllık makine üretimi 35 set oldu, iş hacmi yaklaşık 1.835000 USD oldu.

2015 Kasım ayında, daha büyük üretim alanı 2250m2 ve daha iyi çalışma ortamı için atölyemizi yine ayrı resim atölyesi ve ofis alanı da dahil olmak üzere hareket ettirdik. Bu arada, profesyonel servis ekibimizi oluşturmak için başka bir EBM makine imalatçısının iflasından bazı yetkilileri devraldık. Yıllık makine üretimi 46 set, iş hacmi ise yaklaşık 2.300.000 USD oldu.

2016 ağustos ayında, yeni atölye metal işleme ve makine iskeleti üretimi için inşa edildi. Ekim ayının başına kadar, 2015'in iş hacmine eşit olacak şekilde 45 set makine üretmiştik. Bu yıl boyunca, daha fazla eski müşteri siparişleri tekrar etmeyi sürdürüyor, aynı zamanda yeni müşterilere de daha fazla yeni müşteriye yardım etmeye devam ediyoruz. -molding ürünleri alanı.

2017 Mart ayında, ekstrüzyon şişirme makinelerinin uluslararası satış ve pazarlaması için şehir merkezimizde bulunan satış şirketi Sunray Makina'yı kurduk. Her geçen gün artan sipariş miktarını karşılamak ve hizmet seviyesini artırmak için satış ekibini her hafta rutin eğitime sahip 6 kişiye genişletti. Bir sonraki gelişim adımımız için verimli bir hazırlık.

2018 Nisan ayında, uluslararası düzeyde profesyonel endüstri fuarında bir sahne yapmak için ilk kez CHINAPLAS Şanghay Fuarında yer aldık, Çin iç ve dış pazardan daha fazla müşteri bizi ve şişirme makinelerini tanımaya başladı. Bu fuarda, özellikle davul ve varil için 60L çift katmanlı EBM makinesi, mükemmel işçilik ve gelişmiş kontrol sistemi ziyaretçilere derin bir etki bıraktı.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)