EXTRUSION BLOW MOLDING şirketinde PROFESSIONAL

EBM ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYICI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Fabrika turu

Certifications
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
Customers Reviews
Baisu Machinery estabilished sonra 1 yabancı müşteri olmak benim için onur. Şu ana kadar 2013'ten beri makinem iyi ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. O zaman seni seçmek için mutluyum, makinenizin performansı da beni düşürmedi, bu oldukça iyi!

—— FABIO LADINO / KOLONBIA

İşbirliği yapmaya başladığımızdan beri birbirimizle tanışmak ve Sunray Group'tan makineler almaktayız, hizmet verimliliği onların makine performansı kadar iyidir. Yeni fabrikamız bittikten sonra daha fazla makine satın alıp Mike'ı yeni fabrikamızı ziyaret etmeye davet edeceğiz.

—— QASSAM FATMA / FİLİSTİN

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

 • Üretim hattı

  Biz 15 yılı aşkın iş tecrübesi sahibi, tasarım, imalat, ihracat ve hizmet Ekstrüzyon Şişirme Makinesi için profesyonel çalışıyoruz. Üretim hattımız, 1L, 2L, 5L, 12L, 20L & 30L tek istasyonlu ve çift istasyonlu EBM modellerini, 30L, 60L, 120L, 250L, 350L & 1000L birikimli EBM modellerini ve ayrıca şeffaf görüş şeritleri için zengin deneyime sahiptir. Çok katmanlı ekstrüzyon, çok boşluklu yüksek hızlı makineler, servo motor enerji tasarrufu uygulaması, özel plastik malzeme işleme ve bireysel tasarım ve imalat ile anormal ürünler.

  Denizaşırı pazarda, makinelerimiz Asya, Avrupa, Afrika, Güney Amerika'yı kapsamaktadır ve denizaşırı ajans ve hizmet kapasitesine sahibiz. EBM makinelerinin üretim ve satışının yanı sıra, müşterilerimizin tüm üretim hattının düzenini, atölye yönetimini ve çalışma akışını düzenlemelerine yardımcı olmak için üfleme kalıpları, yardımcı makineler ve işleme araçları ve cihazları da sağlıyoruz. Ekibimiz, yeni teknoloji uygulaması ve yeni tasarım performansıyla gelişmeye devam ediyor, müşterilerimize fayda sağlamak için tek noktadan hizmet için çaba sarf ediyor.

  KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > Bizim sürekli ekstrüzyon şişirme makineleri 0 ~ 30L şişe, bidon, kavanoz, konteyner, su ısıtıcılar, küçük oyuncaklar, borular ve diğer içi boş eşyalar kapsamaktadır.

  > Kapasite ihtiyacınıza göre, tek kafa, çift kafa, üçlü kafa, dört kafa ve altı kafa iyi malzeme koşucu tasarımı ile benimseyebilir.

  > Ayrıca, ambalajlama ve maliyet kontrolü taleplerine göre, makinemiz 2 ~ 4 katmanın ekstrüzyonla ve çizgi şeritle yapılabilir.

  > 0 ~ 30L makineye tasarım konsepti, istikrarlı çalışma performansı, hızlı üretim hızı, daha yüksek otomatik derece ve düşük arıza oranıdır.

  > Toplam makine kontrol sistemi, kazıyıcı on-line deflashing, boyun döner kesme, kalıp içi etiketleme, sızıntı testi, ürün taşıma ve paketleme ile iyi bir uyum sağlar.

  > Çift orantılı basıncı ve akışı kontrol etmek için makul bir tasarım ile optimize edilmiş hidrolik sistem, hızlı, kararlı ve doğru işlem gerçekleştirin.

  > İyi yapı tasarımı ve modülasyonuna sahip yüksek sertlikli bimetal vida, daha büyük plastikleştirme kapasitesi, daha az aşınma ve daha uzun çalışma ömrü sağlar.

  > Tamamen otomatik üretim hattından bitmiş ürün ambalajına kadar tümüyle çalışan hat düzenlemesi ve yerleşiminde zengin deneyim.

  > Renkli dokunmatik ekran, alüminyum konsol çalışma kutusu, şişe kolektif kılavuz rafları, sürgülü kanal ve güvenlik koruması artıkları dahildir.

  > Biriken tip ekstrüzyon şişirme makinelerimiz 30 ~ 1000L varilleri, depoları, konteynırları, panoları, paletleri ve oyuncakları kapsar.

  > Materyal maliyetinizi düşürmek için görünüm şerit hattı ve akümülatör üretimi 1 ~ 3 katmanları birlikte ekstrüzyon için olgun teknolojiye sahibiz.

  > 6 adet ekstrüzyon motoruyla çalışan yüksek sertlikli bimetal vida, yeni malzeme için 12 yıl ve geri dönüştürülmüş malzeme için 8 yıl.

  > Tüm sıkma sistemi ileriye doğru itilebilir, kalıp değiştirmek için kolay. Kafa konumlandırmayı sağlamak için ekstrüzyon ünitesinin sabit yapısı.

  > Servo motor sistemi ve dişli pompa, optimize edilmiş hidrolik sistemde kullanılır, enerji tüketiminizi de tasarruf ederek yağ sıcaklığını kontrol edin.

  > Geniş renkli ekranlı entegre makine kontrolü, 20 kalıp formülü tasarrufu, kolay kullanım için 100 nokta parison kalınlığı kontrolü.

  > Büyük levhalarda büyük ürünler için merkezi sıkıştırma etkisinin baskılanması için 1 + 2 hidrolik silindir yapısı kullanıyoruz.

  > Anormal şekilli ürünler için, istediğiniz teknik için belirlenmiş bir üfleme makinesi, belirtilen program kontrolünü sağlayabiliriz.

  > Tüm üretim hattı düzeninde ve çalışma akış düzenlemesinde zengin deneyim, çalışma yükünüzü azaltır ve otomatik dereceyi artırır.

  > Alttan üfleme, parison sızdırmazlık, robot, içten içe ve itme, yerleştirme parçası, iç dişler, sürgülü kalıplama, isteğinize göre.

  > 5L TEK İSTASYONLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 5L ÇİFT İSTASYONLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 10L TEK İSTASYONLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 10L ÇİFT İSTASYONLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 30L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 60L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 120L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 200L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 250L KESME MAKİNASI SERİSİ SERİ

  > 350L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 500L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

  > 1000L HAVLU KALIPLAMA MAKİNASI SERİSİ

 • OEM / ODM

  2013 yılından bu yana Filistin'deki müşterimiz ELAYAN A.Ş. için özelleştirilmiş 5L tek istasyonlu şişirme makinesi yapmaya başladık. Bugüne kadar SRB65 modelinde 8 adet makine satın aldılar. Onların yeni fabrikası da işin altından kalkıyor, işlerin artmaya devam ediyor, gelecek sizindir!

  2014 yılından bu yana Rusya'daki acentemiz olan Rus müşterisi olan ООО "СервисГид" ile işbirliği yapmaya başladık, bir ekip olarak çalışmaya devam ediyoruz. Onlar bizim gelişmemizin şahididir, ayrıca OEM siparişlerinden onlardan daha fazla şey öğrenmemiz, tebriklerimiz sayesinde!

  Şili müşterimiz Gerardo Roig Travizany Comercializadora e Importadora EIRL ile, şirketimiz kurulmadan önce bile işbirliği ve arkadaşlık kurmaya başladık. Güven ve desteğiniz için teşekkürler!

  2015 yılından bu yana Ukrayna pazarında kooperatif ajan olarak çalışan Михайло Гесаль, ekstrüzyon şişirme makinesinin yanı sıra, diğer ilgili plastik makinelerin de temsilcisi, bu alanda bir istasyon hizmeti alabilirsiniz.

  2017 yılında ABCO şirketi ile işbirliği ilişkisini kurduk, onlar bizim Mısır'da devlet yatırım projelerinde çalışmak için bizim ajansıyız. Ayrıca sizinle işbirliği yapmaktan onur duyuyoruz!

  Özelleştirilmiş çift istasyon üçlü kafa 3 katmanlı co-ekstrüzyon şişirme kalıplama üretim hattı, müşteriye özel gereksinimi göre, tamamen otomatik kontrol ve on-line işlem ile, son olarak, sızıntı testi için şişe boynu trim.

 • Ar-Ge
  Profesyonel İlk Ar-Ge Gücüdür

  MÜHENDİSLİK ARKASI Ekstrüzyon şişirme alanında 16 yıllık çalışma tecrübesi, EBM makinelerinin mekanik tasarım ve üretim teknikleri konusunda uzman, endüstriyel yönü öngören ve makinelerimizin gelişimini öngören yeni teknoloji uygulamasına saldırmak istiyoruz.

  KİŞİSEL MOTTO Pazarın çalışma yönümüzü yönlendirmesine izin verin, makinelerimizin pazarı etkilemesine izin verin

  OCCUPATION BACKGROUD 15 yıl mekanik tasarım deneyimi, 8 yıl ekstrüzyon şişirme makineleri için çalışan, tüm makine tasarımı ve fonksiyonel parça tasarımı için mekanik çizimlerde iyi, basitleştirilmiş fikirler ile özelleştirilmiş gereksinime göre standart dışı tasarım konusunda uzmanlaşmıştır.

  KİŞİSEL MOTTO Taslak hazırlama aşamasında potansiyel problemlerin ortadan kalkmasına izin verin

  OCCUPATION BACKGROUD Elektronik kontrol ve otomasyonda 11 yıllık çalışma tecrübesi, ekstrüzyon üfleme kalıplama kontrol sistemi uygulama ve geliştirme için 5 yıl, MISTUBISHI, GEFRAN, WISETECH ... program yazımı ve güncellenmesi, üretim ve akıllı makinelerimizin daha otomatik hale getirilmesi alarm ve hatırlatmada.

  KİŞİSEL MOTTO Makine en çok uğraşan ortaktır, kontrol sistemim yalan söylemez

  OCCUPATION BACKGROUD Ekstrüzyon şişirme alanında 14 yıllık çalışma tecrübesi, pazar tanıtım ve satışında uzmanlaşmış, son kullanıcı perspektifinde durup, makinelerimizin görünüm tasarımı, fonksiyonel kullanımı ve kullanım kolaylığı için müşterilerimize yararlı yatırım önerileri sunar. .

  KİŞİSEL MOTTO Bir öğrenci gibi çalışın, mühendis gibi düşünün, bir makine gibi çalışın

  ÜRETİM ARKASI 12 yıllık çalışma tecrübesiyle, darbe-kalıplama ürünleri imalatında 8 yıl dahil olmak üzere müşterimiz, üflemeli kalıplama makinelerini işletmek için zengin tecrübe biriktirdik, kontrol ürünleri yapma teknikleri, iş akışı düzenlemesi ve hat düzeni üretildi.

  KİŞİSEL MOTTO Kararlı çalışma performansı, her adımda kontrol ve bir bütünün dengesinden kaynaklanır.

  İŞ YERİ BACKGROUD EBM makine imalatı, montajı ve ayarlaması için föner kalıplama sektöründe 8 yıllık çalışma tecrübesi, her bir çalışma hattına ve segmentine familar, otroot çalışmalarından elde edilen deneyim ve do-it-kendim, potansiyel problemleri önceden tahmin etme, güncel problemleri bulma ve çözme Makine üretiminde problem oldu.

  KİŞİSEL MOTTO İşi ter ile sulamak, güzel bir gelecek hasat edeceksiniz

  OCCUPATION BACKGROUD 23 yıl mekanik alanda çalışan, ekstrüzyon şişirme endüstrisinde 17 yıllık tecrübeye sahip, şişirme kalıplama makinelerinin yapım ve işletmesinde sağlam profesyonel bilgi ve teorik prensipler, üfleme kalıplama makinelerinin kalite kontrol, ayarlama, teknik ortamda zengin pratik tecrübesi , bakım ve onarım.

  KİŞİSEL MOTTO Servis, ürün kalitesi kadar önemlidir, sorun terminatörüyüm

  MESLEKİ ARKAPLAN 40 yıllık askeri sanayi geçmişi CNIGC'de kayıtlı mühendis sertifikalı, mekanik alanda çalışan, standart olmayan makine tasarımı ve mekanik otomasyon, metal vizyonu ve süreci için uzman görüşü, teknik ve çalışma prosedürü düzenlemesi, üretim standardizasyonu.

  KİŞİSEL MOTTO Endüstri bir ülkeyi güçlü kılar, sorumluluk bir erkeği güçlü kılar.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)