EXTRUSION BLOW MOLDING şirketinde PROFESSIONAL

EBM ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYICI

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

Certifications
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
iyi kalite HDPE Şişirme Makinası satış için
Customers Reviews
Baisu Machinery estabilished sonra 1 yabancı müşteri olmak benim için onur. Şu ana kadar 2013'ten beri makinem iyi ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. O zaman seni seçmek için mutluyum, makinenizin performansı da beni düşürmedi, bu oldukça iyi!

—— FABIO LADINO / KOLONBIA

İşbirliği yapmaya başladığımızdan beri birbirimizle tanışmak ve Sunray Group'tan makineler almaktayız, hizmet verimliliği onların makine performansı kadar iyidir. Yeni fabrikamız bittikten sonra daha fazla makine satın alıp Mike'ı yeni fabrikamızı ziyaret etmeye davet edeceğiz.

—— QASSAM FATMA / FİLİSTİN

Ben sohbet şimdi

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.
Şirket dış sahne Şirket iç sahne Çalışma ekibi Atölye Düzeni müşterilerinizin ziyaret Çalışma verimliliği Yükleme

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BAISU
No. Çalışanları : 11~50
Yıllık satış : 4.5 Million-5.0 Million
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 40% - 50%

ZHANGJIAGANG BAISU MACHINERY MANUFACTURE CO, EBM makineleri 'tasarım, imalat, revizyon, hizmet ve proje çözümleri fazla 14 yıl çalışma deneyimi sahibi Ekstrüzyon Şişirme Makinaları profesyonel bir üreticisidir.Ürün yelpazemiz 0 ~ 30L sürekli EBM modelleri, yüksek hızlı otomatik EBM modelleri, 30 ~ 500L EBM modelleri, 1000 ~ 3000L büyük EBM modellerini kapsamaktadır. Makinelerimiz, kimyasal, gıda ve içme, medikal, otomobil, trafik güvenliği, rekreasyon tesisi, aile hayatı ve ortak tesisler üreten ve üreten endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm proje kalemleri için tüm çözümleri sunuyoruz.


Çin iç pazarımızın yanı sıra, üflemeli kalıplama makineleri de Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Güney Amerika ve Asya ülkelerine ihraç edilmiştir. Hizmet, ürün analizi, projelendirme, üretim takibi, ihracat ve satış sonrası hizmetleri kapsamaktadır.Biz çok katmanlı co-ekstrüzyon, yüksek hız ve yüksek otomatik şişirme makineleri için olgun teknoloji ve teknikleri var, aynı zamanda hat düzeni ve akış düzenleme üreten müşterilerimize yardımcı olabilir. Makinelerimizin kalitesi iyi ve güvenilirdir, çalışma ömrü 14 yıldan fazladır. Bizimle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak için sıcak bir şekilde hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mike

Tel: 86-512-58637820

Faks: 86-512-58637821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)